Amoena lugu

Innovatsioon. Kirg. Asjatundlikkus.

Amoena pakub rinnaoperatsiooni läbi teinud naistele paremat elukvaliteeti.
Eesmärgiks on naiselikkuse ja oma kehapildi säilitamine ja hea enesetunde loomine.
Meie sooviks on olla patsientidele-klientidele toeks ja teeme koostööd tervishoiutöötajate kõrval.
Nii saame arendada ja testida toodete kvaliteeti.
Empaatia, vastutamise ja sihikindlusega loodame teenida ära oma klientide usalduse.

Visioon

Olla liider maailmas aitamaks naistel elada enesekindlat ja aktiivset elu peale rinnavähi diagnoosi (või naistel kellel on muid põhjusid muretsemaks oma rinnakuju pärast).
Me oleme väga pühendunud võtmaks vastu väljakutseid senises olukorras ning otsime alati paremaid, nutikamaid ja innovatiivsemaid lahendusi, koolitusprogramme ja sotsiaalseid võrke, mis toetavad naiste eneseusku.

Missioon

Olla number üks usaldusväärne partner toetamaks naiste eneseusku. 
Me pingutame tõeliselt, et olla märkimisväärne osa ühe inimese eluteel aitamaks toetada naise eneseusku peale rinnaoperatsiooni – kliinikust kuni meie poeni. Me loome ja hoiame tugevat sidet, püüame inspireerida, anda jõudu ja aidata. Me koolitame ja varustame oma edasimüüjaid ja tervisetöötajaid, et kindlustada meie klientidele parim võimalik teenindus ja sobiv toode. 

Meie 4 väärtust

1. Naised esimesena

Me hoolime, me kuulame, me toetame naisi nende teekonnal rinnavähiga. Me ühendame nende vajadused ja soovid – ja me tahame anda neile hääle ja platvormi, et seista ühiselt. 

2. Kirg

Me oleme väga kirglikud toetamaks naiste eneseusku  ja kehapilti nii nagu me oleme pühendunud tegemaks vahet naiste elus.

3. Austus

Me ehitame suhteid aususe ja austusega koos meie klientide, partnerite ja tiimiga. Me oleme avatud ja austame igaüht. Me austame unikaalsust ja  individuaalsust ja suhtume sellesse vastavalt.

4. Juhindumine ja ambitsioon

Me liigume koos innovatsiooniga väga ambitsioonikal kiirusel. Me teeme oma tööd uhkusega ja me pühitseme edu kui leiame üha paremaid viise aitamaks meie kliente. Kõrge latt on meie DNA-sse kirjutatud. 

Tule tutvu toodetega!

Meie kaupluses saad vaadata ja proovida näidiseid ning konsulteerida meie tootespetsialistiga. Oleme avatud teisipäeviti ja neljapäeviti 14.00 – 19.00 ning laupäeviti 14.00 – 18.00 aadressil Pärnu mnt. 106, Tallinn. Kohtumiseni!
tel. +372 510 1315
amoena@mail.ee

Kõige värskemad uudised!